Bel me terug
x

Bel me terug

Laat je telefoonnummer achter en we bellen je zo snel mogelijk terug.

Wie zijn wij

Maak kennis met ons team!

Jeroen Scheffer
Accountmanager Rayon Noord
jeroen.scheffer@centrophoutimport.nl
Rietish Doekhi
Accountmanager Rayon Zuid
rietish.doekhi@centrophoutimport.nl
Richard van Straten
Verkoop Binnendienst Rayon Noord
richard.van.straten@centrophoutimport.nl
Tamara Lammers
Verkoop Binnendienst Rayon Zuid
tamara.lammers@centrophoutimport.nl
Frank Lakeman
Verkoop Binnendienst Rayon Zuid
frank.lakeman@centrophoutimport.nl
Edwin Noorlander
Verkoop Binnendienst Rayon Zuid
edwin.noorlander@centrophoutimport.nl
Cees van de Beek
Inkoop naaldhout
cees.van.de.beek@tabsholland.nl
Manja Clerc
Administratief medewerker
manja.clerc@centrophoutimport.nl
Damian Wijndal
Administratief medewerker / Verkoop binnendienst
damian.wijndal@centrophoutimport.nl
Stéphanie van Son
Administratief medewerker orderentry
stephanie.van.son@centrophoutimport.nl
Remo Leenders
Inkoopmedewerker centrale inkoop naaldhout
remo.leenders@centrophoutimport.nl
Pierre Ligthart
Bedrijfsbureau
pierre.ligthart@centrophoutimport.nl
Jerry van Eyck
Bedrijfsbureau
jerry.vaneyck@centrophoutimport.nl
Stefan Roeraade
Verkoop Binnendienst Rayon Noord
stefan.roeraade@centrophoutimport.nl