Ons team

Jan Voet

Jan Voet

Functie:   Directeur

Telefoon: 075-6819999

Mobiel:    06-22973038

Email:      jan.voet@centrophoutimport.nl

Harm Weidenaar

Harm Weidenaar

Functie:   Verkoopleider

Telefoon: 075-6819952

Mobiel:    06-20399897

Email:      harm.weidenaar@centrophoutimport.nl

Barry Maarschalk

Barry Maarschalk

Functie:   Hoofd Verkoop Binnendienst

Telefoon: 075-6819999

mobiel:    06-22393460

Email:      Barry.Maarschalk@centrophoutimport.nl

Erik van der Stouwe

Functie:   Manager inkoop Naaldhout 

Telefoon:  075-6819956

Mobiel:     06-22805930

Email:      erik.van.de.stouwe@tabsholland.nl 

Jeroen Scheffer

Jeroen Scheffer

Functie:   Accountmanager

Telefoon: 075-6819999

Mobiel:    06-20430685

Email:      jeroen.scheffer@centrophoutimport.nl

Rietish Doekhi

Rietish Doekhi

Functie:   Accountmanager

Telefoon: 075-6819962

Mobiel:    06-51209642

Email:      rietish.doekhi@centrophoutimport.nl

Richard van Straten

Richard van Straten

Functie:   Verkoop Binnendienst

Telefoon: 075-6819954

Email:       richard.van.straten@centrophoutimport.nl

Rob Seegers

Rob Seegers

Functie:   Verkoop Binnendienst

Telefoon: 075-6819955

Email:       rob.seegers@centrophoutimport.nl

Quincy Jansen

Quincy Jansen

Functie:   Verkoop Binnendienst

Telefoon: 075-6819999

Email:      quincy.jansen@centrophoutimport.nl

Tamara Lammers

Tamara Lammers

Functie:   Verkoop Binnendienst

Telefoon: 075-6819957

Email:      tamara.lammers@centrophoutimport.nl

Frank Lakeman

Frank Lakeman

Functie:   Verkoop Binnendienst

Telefoon: 075-6819961

Email:      frank.lakeman@centrophoutimport.nl

Edwin Noorlander

Edwin Noorlander

Functie:   Verkoop Binnendienst

Telefoon: 075-6819999

Email:      Edwin.noorlander@centrophoutimport.nl 

Cees van de Beek

Cees van de Beek

Functie:   Inkoop

Telefoon: 075-6819999

Mobiel:    06-51547283

Email:      cees.van.de.beek@tabsholland.nl

Karina Reyes Cruz

Karina Reyes Cruz

Functie:   Medewerker inkoop

Telefoon: 075-6819959

Mobiel:     06-83041799

E-mail:     karina.reyes@tabsholland.nl

Manja Clerc

Manja Clerc

Functie:   Administratieve ondersteuning

Telefoon: 075-6819951

Email:      manja.clerc@centrophoutimport.nl

Damian Wijndal

Damian Wijndal

Functie:   Administratieve ondersteuning/

                 Verkoop binnendienst

Telefoon: 075-6819999

Email:     damian.wijndal@centrophoutimport.nl

Rowan Lammers

Functie:   Administratieve ondersteuning

Telefoon: 075-6819999

Email:      rowan.lammers@centrophoutimport.nl 

Pierre Ligthart

Pierre Ligthart

Functie:   Bedrijfsbureau

Telefoon: 075-6126834

Email:      pierre.ligthart@centrophoutimport.nl

Jerry van Eyck

Jerry van Eyck

Functie:   Bedrijfsbureau

Telefoon: 075-6819963

Email:      Jerry.vaneyck@centrophoutimport.nl

Film

Film

Krijg een indruk van ons bedrijf met dit filmpje