Ons team

Jan Voet

Jan Voet

Functie:   Directeur

Telefoon: 075-6819999

Mobiel:    06-22973038

Email:      jan.voet@centrophoutimport.nl

Edward Lub

Edward Lub

Functie:   Manager

Telefoon: 075-6819964

Mobiel:    06-51845226

Email:      edward.lub@centrophoutimport.nl 

Barry Maarschalk

Barry Maarschalk

Functie:   Hoofd Verkoop Binnendienst

Telefoon: 075-6819999

mobiel:    06-22393460

Email:      barry.maarschalk@centrophoutimport.nl

Jeroen Scheffer

Jeroen Scheffer

Functie:   Accountmanager Rayon Noord 

Telefoon: 075-6819999

Mobiel:    06-20430685

Email:      jeroen.scheffer@centrophoutimport.nl

Rietish Doekhi

Rietish Doekhi

Functie:   Accountmanager Rayon Zuid  

Telefoon: 075-6819962

Mobiel:    06-51209642

Email:      rietish.doekhi@centrophoutimport.nl

Richard van Straten

Richard van Straten

Functie:   Verkoop Binnendienst Rayon Noord 

Telefoon: 075-6819954

Email:       richard.van.straten@centrophoutimport.nl

Rob Seegers

Rob Seegers

Functie:   Verkoop Binnendienst Rayon Noord 

Telefoon: 075-6819955

Email:       rob.seegers@centrophoutimport.nl

Tamara Lammers

Tamara Lammers

Functie:   Verkoop Binnendienst Rayon Zuid

Telefoon: 075-6819957

Email:      tamara.lammers@centrophoutimport.nl

 

 

Frank Lakeman

Frank Lakeman

Functie:   Verkoop Binnendienst Rayon Zuid

Telefoon: 075-6819961

Email:      frank.lakeman@centrophoutimport.nl

Edwin Noorlander

Edwin Noorlander

Functie:   Verkoop Binnendienst Rayon Zuid

Telefoon: 075-6819999

Email:      Edwin.noorlander@centrophoutimport.nl 

Dirk Haasbroek

Dirk Haasbroek

Functie:   Manager inkoop Naaldhout 

Telefoon:  075-6819956

Mobiel:     06-13913825

Email:      dirk.haasbroek@tabsholland.nl 

Cees van de Beek

Cees van de Beek

Functie:   Inkoop naaldhout 

Telefoon: 075-6819999

Mobiel:    06-51547283

Email:      cees.van.de.beek@tabsholland.nl

Manja Clerc

Manja Clerc

Functie:   Administratieve ondersteuning

Telefoon: 075-6819951

Email:      manja.clerc@centrophoutimport.nl

 

Damian Wijndal

Damian Wijndal

Functie:   Administratieve ondersteuning/

                 Verkoop binnendienst

Telefoon: 075-6819999

Email:     damian.wijndal@centrophoutimport.nl

Rowan Swaen

Rowan Swaen

Functie:   Administratieve ondersteuning

Telefoon: 075-6819999

Email:      rowan.swaen@centrophoutimport.nl

 

Stéphanie van Son

Stéphanie van Son

Functie:   Administratieve ondersteuning

Telefoon: 075-6819999

Email:     stephanie.van.son@centrophoutimport.nl 

Robin Mandersloot

Robin Mandersloot

Functie:   Product en Process specialist 

Telefoon: 075-6819999

Email:      robin.mandersloot@centrophoutimport.nl 

Remo Leenders

Remo Leenders

Functie:   Verkoop Binnendienst Rayon Noord 

Telefoon: 075-6819999

Email:      remo.leenders@centrophoutimport.nl 

Pierre Ligthart

Pierre Ligthart

Functie:   Bedrijfsbureau

Telefoon: 075-6126834

Email:      pierre.ligthart@centrophoutimport.nl

Jerry van Eyck

Jerry van Eyck

Functie:   Bedrijfsbureau

Telefoon: 075-6819963

Email:      Jerry.vaneyck@centrophoutimport.nl

Film

Film

Krijg een indruk van ons bedrijf met dit filmpje